Сухі басейни з кульками для дітей

Сухі басейни з кульками – цікава забавка й не тільки

Веселі пустощі серед невеличких кольорових кульок у спеціальному басейні – розвага, доступна практично у будь-якому торговому центрі або дитячій ігровій кімнаті. Причини популярності таких ігор очевидні, адже втриматися від пірнання у цілу купу кольорових кульок важко навіть дорослим, не те, що дітям.

Популярні вже декілька десятків років, сухі басейни з кулькамисьогодні можна придбати для домашнього використання – все залежить від розмірів. Декому таке придбання може здатися справжнім марнотратством, проте сухі кулькові басейни вже давно довели свою практичну користь з точки зору дитячої психології і навіть реабілітації при досить важких патологіях ЦНС і опорно-рухового апарату.

Чим корисні для малечі сухі басейни з кульками?

Дитячі психологи та педіатри помітили лікувально-профілактичні ефекти від ігор у сухих басейнах вже досить давно, а тому тепер вони широко використовуються для роботи з малюками, які мають наступні проблеми зі здоров'ям:

 1. Порушення постави і опорно-рухового апарату.
 2. Сколіоз і остеохондроз.
 3. Розлади нервової системи, гіперактивність, дратівливість, невроз.
 4. ВСД.
 5. Реабілітація дітей з паралічем і т.д.

Таким вражаючим терапевтичним результатам сприяє різносторонній вплив на тіло і психіку дитини кольорових кульок, в які вона занурюється. В процесі гри в сухому басейні з кульками забезпечуються:

 1. масажний ефект на усі групи м'язів;
 2. активізація кровообігу;
 3. укріплення м'язів, активний фізичний розвиток;
 4. правильна постава;
 5. тренування для серця і органів дихання;
 6. розвиток дрібної та загальної моторики;
 7. тренування мислення, сприйняття кольорів та форм;
 8. заспокоєння та розслаблення, здоровий сон.

Усі ці ефекти будуть корисні кожній дитині. А тому спеціалісти рекомендують купити сухий басейн з кульками додому для малюків, починаючи з 1-го року життя

Ще декілька простих причин, чому варто купити сухий басейн з кульками додому      

Сучасне різноманіття на ринку дає можливістькупити сухий басейн з кульками з параметрами і ціною, щоповністю відповідатимуть вашим запитам і можливостям. Ризики, що ви згодом пожалкуєте про таку покупку, мінімальні, адже переваг у домашнього сухого басейну з кульками більш, ніж вдосталь:

 1. це безпечне місце для постійних ігор і відпочинку дитини, яке виконує роль манежу з кульками, що досить не просто покинути самостійно;
 2. ризики травмування та негативного впливу матеріалів на дитину мінімальні – у вітчизняних магазинах можна купити сухий басейн з кульками з екологічних, сертифікованих, повністю безпечних матеріалів. Сам басейн виготовлений з пружного поролону, наповнюючи кульки - з екопластику;
 3. це чудовий і веселий спосіб спрямувати фізичний та психічний розвиток дитини у правильне русло;
 4. різноманітна кольорова гамма робить сухий кульковий басейн ще й цікавим дизайнерським рішенням.

Використовувати якісний сухий басейн можна довгі роки – при умові належного догляду та гігієни. Тому таке придбання виправдає себе у повній мірі і, що найголовніше, принесе справжню користь дитині.

Voodi

© Интернет-магазин «Voodi»
2019–2021

График работы Call-центра
В будние дни с 9 до 18
В выходные с 10 до 18
Корзина

Корзина пока что пуста

Продолжить покупки
 
Заказать

Для оформления заказа введите Ваши контакты