Чому варто купити дитячий вігвам?

Дитячий вігвам: іграшкова хатка з мрій       

В дитинстві ви жодного разу не будували так званих «халабуд» з будь-якого ганчір'я та предметів, що попадалися під руку? Тоді вам, на жаль, незнайоме почуття спокою і задоволення від проведеного в такій хатинці часу. Забезпечити власній дитині спогади про перші саморобні хатки, в яких так затишно і приємно читати книгу, гратися улюбленою іграшкою або ділитися секретами з друзями, сьогодні можна без жертв у вигляді ковдри, стільців та крісел.

Сучасна індустрія дитячих іграшок пропонує прикрашати дитячі кімнаті професійно зробленими палатками-вігвамами з екологічних матеріалів. У таких іграшкових палаток є ціла купа позитивних моментів, які доведуть – кумедний дитячий вігвам – не лише забаганка, а й справжня користь для підростаючого покоління.

Несподівана користь або чому варто купити дитячий вігвам з точки зору психології?

Виробники – як вітчизняні, так і зарубіжні – пропонують купити дитячий вігвам практично будь-якого розміру, дизайну, кольору. А тому ви без проблем можете підібрати варіант, який ідеально впишеться у інтер'єр і не буде заважати з точки зору естетики. Проте краса – лише одна з переваг придбання дитячої палатки-вігвама. Іграшкова халабудка з тканини та каркасу ще й вкрай корисна з точки зору психології:

  1. Природнє дитяче бажання лаштувати для себе схованки пояснюється прагненням до відчуття комфорту, затишку і можливості побути на одинці з власними думками, емоціями, фантазіями. Це вкрай важливо для розвитку здорової психіки та самодостатності дитини.
  2. Відпочинок та ігри у вігвамі вчать дитину відчувати особистий простір і своє право на нього. Хоча це й не надто справедливо з точки зору батьків, проте перебування під постійним наглядом тата й мами, виховательки, вчителя, стає для будь-якої незрілої психіки досить відчутним стресом, адже малеча не може по справжньому відчути розслаблення – її постійно контролюють. Тому бажання сховатися від надмірного контролю таке природнє для кожного з нас з перших років життя. Дитяча хатинка-вігвам стане місцем спокою та відпочинку, де дитина зможе накопичити достатньо енергії на одинці із собою, аби згодом знов контактувати зі світом.
  3. Ігри в комфортному і затишному вігвамі разом з друзями формують у дитини відчуття власності та відповідальності перед іншими за особистий простір, наявність якого, безумовно, формує здорову самооцінку і впевненість дитини у тому, що вона заслуговує на своє місце.

Кольоровий дитячий вігвам: практична сторона питання                      

Окрім психологічної підтримки і здорового розвитку дитини, у іграшкового вігваму також є очевидні практичні переваги:

  1. Його легко встановити та можна безпечно використовувати роками за умови правильного догляду.
  2. Надійні виробники завжди пропонують купить дитячий вігвам лише з перевірених, екологічно чистих матеріалів, які не здатні зашкодити здоров'ю дитини.
  3. Дитячу палатку-вігвам можна без проблем перевозити і переносити у будь-яке потрібне місце, одразу створюючи для дитини зону комфорту, де вона проводитиме час, поки ви будете зайняті своїми справами. Вігвам можна встановити у садку, на дачі, в гостях у бабусі, моментально створивши для своєї малечі міні-аналог дитячої кімнати.
  4. Затишна атмосфера дуже сприяє здоровому сну дитини, і хоча підлога вігваму – це спеціальний килимок, така поверхня часто більш тверда за ліжко і буде сприяти здоровому положенню тіла під час відпочинку.
  5. Влучно підібраний колір вігваму, який гармонійно поєднується з дизайном кімнати, легко перетворить дитячу хатинку на своєрідну прикрасу інтер'єру.

Враховуючи усі переваги стилізованої індіанської палатки, доступна ціна дитячого вігваму в нашому інтернет-магазині стане ще одним аргументом на користь його придбання якнайшвидше.

Voodi

© Интернет-магазин «Voodi»
2019–2021

График работы Call-центра
В будние дни с 9 до 18
В выходные с 10 до 18
Корзина

Корзина пока что пуста

Продолжить покупки
 
Заказать

Для оформления заказа введите Ваши контакты